• Szkoła Podstawowa im. prof. Romana Kobendzy w Łynie
    Łyna26
  • (089)6257554

Wtorek 13.11.2018

WITAMY NA NASZEJ STRONIE!

• INFORMACJA DLA RODZICÓW

Zachęcamy rodziców do zapoznania się z listem Anny Zalewskiej, Minister Edukacji Narodowej, w sprawie zabezpieczenia Państawa dzieci przed skutkami zachorowań na choroby zakaźne.

20181108_list_MEN_GIS_rodzice.pdf

• REKORD DLA NIEPODLEGŁEJ

Dnia 9 listopada 2018 roku Nasi uczniowie, nauczyciele, pracownicy, rodzice w ramach akcji: ,,Rekord dla Niepodległej” o godz. 11:11 zaśpiewali 4 zwrotki hymnu polskiego. Po uroczystym odspiewaniu hymnu Polski odbył się apel poświęcony najważniejszemu polskiemu świętu narodowemu. Apel z okazji Święta Niepodległości a w tym roku 100lecia przygotowała klasa VII i VIII oraz nasze przedszkolaki pod kierunkiem pani Mileny Chmielewskiej i pani Alicji Kosinskiej we współpracy z panią Monika Gergola.

12 listopada 2018 r. dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

Ministerstwo Edukacji Narodowej informuje, że w związku z uchwaleniem przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ustawy o ustanowieniu Święta Narodowego z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej poniedziałek, 12 listopada 2018 r. jest dniem wolnym od pracy.

W tym dniu w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze.

Dzień wolny od zajęć lekcyjnych i wychowawczych pozwoli na spędzenie czasu wśród najbliższych, w gronie rodzinnym, by w radosnej, patriotycznej atmosferze godnie świętować setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

• Uczciliśmy 40-lecie pontyfikatu Jana Pawła II

W ramach obchodów 40-lecia pontyfikatu św. Karola Wojtyły uczniowie naszej szkoły wzięli udział w powiatowych konkursach papieskich. Jednym z nich był konkurs recytatorski w SP nr 3 w Nidzicy, w którym sześcioro naszych uczniów deklamowało wiersze Karola Wojtyły. Wyróżniono recytację Pauliny Gontarskiej, a Angelika Radecka zdobyła III miejsce w kategorii klas VII-VIII i III gimnazjum. Natomiast w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Napiwodzie pod hasłem „Jan Paweł II – promieniowanie ojcostwa”, praca  Michała Ziulewskiego zdobyła pierwszą nagrodę w kategorii klas V-VIII. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

• INFORMACJA

Harmonogram zebrań z Rodzicami

w Szkole Podstawowej im. prof. Romana Kobendzy

roku szkolnym 2018/2019

Lp.

Data zebrania

Godzina zebrania

Rodzaj zebrania

13 września 2018 r.

Zebranie ogólne /zebranie klasowe

29 października 2018r.

• INFORMACJA

Serdecznie zapraszamy wszytkich rodziców/ opiekunów prawnych na spotkanie z rodzicami w dniu 13.09.2018r. (czwartek). Zebranie będzie się odbywało w następujących godzinach:

1. oddział 3- ,4- latków, oddział 5-, 6-latków, klasy I-III - godz. 16.00

2. Zebranie ogólne - godz. 17.00

3. Spotkania z wychowawcami klas IV - VIII - godz. 17.30

• DOWOZY OD 04.09.2018 r.

Przewóz uczniów do i ze Szkoły Podstawowej im. prof. Romana Kobendzy w Łynie

w I półroczu roku szkolny 2018/2019:

Miejscowości

Dojazd godzina